اشتراک گذاری
دپارتمان آموزش

دوره های آموزشی نرم افزار

معمار در فرآیند خلق اثر، از تجسم تا اجرای طرح، بی تردید نیازمند پلی است میان تجسم خلاق خویش و به منصه ظهور رساندن این تجسم ذهنی (اجرای طرح)، که عبارت است از “بیان ملموس و عینی اندیشه خلاق” خود برای مخاطب (کارفرما و مجریان طرح)؛ آنچه در معماری امروز به واسطه نرم افزار های قدرتمند معماری، طراحی صنعتی و گرافیکی تسهیل شده است.
امروزه دانشجویان و فارغ اتحصیلان رشته معماری، برای کسب موفقیت باید پیش از هر چیز تکنولوژی های مورد نیاز معماری را فراهم نمایند.
در این بین یکی از مهم ترین نیاز های فعالان حوزه معماری، تسلط به نرم افزارهای به روز و مناسب و پرکاربرد در طراحی معماری می باشد.

  •  کلاس های آموزشی – عملی نرم افزارهای مرتبط با معماری عضویت در کلاس

بر
ای دیدن جزدیات کلاس ها کلیک کنید

مشاهده کلاس ها

دروره آموزشی مباحث مقررات ملی ساختمان و ضوابط شهرداری

دانش آموختگان معماری پس از فارغ التحصیلی و ورود به بازار با مشکل عدم آموزش مقررات ساخت و ساز و … در دانشگاه ها رو به رو می شوند. سردرگمی آنها از ضوابط مربوط به طراحی و ساخت و سایر مسایل اعم از نحوه اخذ جواز و مراحل لازم برای به اجرا رسیدن یک پروژه را شامل میشود.

دوره مورد نظر در راستای آموزش مقررات طراحی و اجرای شهرداری تدوین شده است و در این راستا کارشناسان شهرداری با توجه به مقررات ملی به تشریح و تدوین این مباحث میپردازند.

  • کلاس های آموزسی روند طراحی تا اجرا پروژه های معمار ی مرتبط به صنعت ساختمان
  • مبانی و مفاهیم معماری شامل مباحث مربوط به برسی و آسیب شناسی آثار معماران معاصر
  • کارگاه های آموزشی مرتبط با روند طراحی تا اجرای پروژه های معماری صنعت ساختمان که شامل بازدید از کارگاه های ساختمانی ، بازدید از کارگاه چوب، قالب سازی، آجر و …

مشاهده کلاس ها

برگزاری کارگاه های آمورشی مربوط به معماری پایدار

کاربرد مفاهیم پایداری و توسعه پایدار در معماری مبحث “معماری پایدار” را به وجود آورده که مهم ترین سرفصل های آن “معماری اکو-تک” ، “معماری و انرژی” و “معماری سبز” میباشد.

معماری پایدار – که در واقع زیرمجموعه طراحی پایدار است – را شاید بتوان یکی از جریان‌های مهم معاصر به حساب آورد که عکس‌العملی منطقی در برابر مسایل و مشکلات عصر صنعت به شمار می‌رود. برای مثال، 50 درصد از ذخایر سوختی در ساختمان‌ها مصرف می‌شود که این به نوبه خود منجر به بحران‌های زیست محیطی شده و خواهد شد. بنابراین، ضرورت ایجاد و توسعه هرچه بیشتر مقوله پایداری در معماری بخوبی قابل مشاهده است. این دوره آموزشی به تشریح و تفهیم معماری پایدار و به صورت ویژه معماری سبز خواهد پرداخت.

  • کلاس های تئوری مباحث معماری سبز
  • ساختمان های پاک ( انرژی صفر )
  • ساختمان های هوشمتد
  • تشکیل اتاق های فکر

 

مشاهده کلاس ها